سیاست های حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در سایت فرهانت 

گروه فرهانت تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران سایت دارد. این مطالب شامل توضیحی  درباره اطلاعات خصوصی و نحوه ی استفاده از این اطلاعات است که گروه فرهانت از کاربران سایت ذخیره می کند.این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربربوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

 

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن
شما با ثبت نام مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و شماره موبایل و اطلاعات دیگر را در اختیار ما قرار می دهید. هدف اصلی از دریافت اطلاعات کاربران این است که در صورت وقوع هر مشکلی، خریداران فرهانت قابل شناسایی باشند.

شما پس از ورود به حساب کاربری ٬ به عنوان کاربر سایت فرهانت شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار سایت فرهانت محفوظ خواهد بود!.

سایت فرهانت اطلاعات کاربری شما را حذف نخواهدکرد مگر اینکه شما قوانین سایت را نقض کرده باشید، این قوانین در بخش شرایط و قوانین سایت قابل دسترسی است.

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش حساب کاربری تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه داده هایی است که شما در زمان ثبت نام وارد کرده اید.

حساب کاربری شما توسط شخص شما قابل حذف شدن از سیستم سایت و یا غیر فعال شدن نمی باشد و تنها توسط مدیریت و طبق شرایطی خاص امکانپذیر می باشد.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

مدیریت فرهانت دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها افراد خاصی که صلاحیت آنها از قبل تایید شده و مسئول ارتباط با کاربران هستند٬ دسترسی به اطلاعات را خواهند داشت

کلیه رمزهای عبور کاربران به صورت کد شده در پایگاه داده نگهداری شده و در فرآیند کدگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

کلیه اطلاعات مربوط به سیستم در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سایت را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید

 

 

با تشکر وسپاس فراوان از همه عزیزان

فرهانت را دنبال کنید

با پیوستن به شبکه های اجتماعی فرهانت آخرین تخفیف‌های شهرتان را دریافت کنید