فرهانت چیست؟
 

فرهانت وب‌سایتی(www.farhanet.ir) است که بالاترین وبهترین تخفیف‌های رستوران‌ها،‌ مراکز ورزشی،‌ مراکز تفریحی،‌ مراکز خدماتی،‌مراکز پزشکی،فروشگاه های مواد غذایی،مراکز رفاهی و... را ازطریق ارايه ی کد یا کارت تخفیف تا 80٪ ارائه می‌دهد.

 

کد آنلاین روزانه چیست؟

 

گاهی مواقع شما عزیزان میخواهید درطول روز از چندین فروشگاه ومرکز یا طی چند روز بصورت حضوری خرید کنید دراین حالت شما با خرید کد آنی تخفیف و ارسال آن کد به تلفن همراه شما میتوانید طی زمان اعتبار کد از تمامی فروشگاه ها و مراکز طرف قرارداد بصورت حضوری خرید کنید و تخفیف بگیرید! درنظر داشته باشید که هنگام خرید باید کد دریافتی را ازطریق تلفن همراه به فروشنده یا ارایه دهنده خدمات نشان دهید.

 

کارت تخفیف چیست؟

 

کارتی به نام و مشخصات و همراه عکس شماست که شما میتوانید برای خریدهای حضوری خود از تمامی فروشگاه ها و مراکز استفاده کنید که مدت زمان اعتبار استفاده از کارت های تخفیف بسیار بالاست و شما میتوانید فقط با در دست داشتن کارت تا مدت زیادی با نشان دادن آن از مراکز طرف قرارداد تخفیف بگیرید.

 

سفارش آنلاین چیست؟

 

شما از طریق فرهانت میتوانید کالا یا خدمات فروشگاه و مراکز طرف قرارداد را با درصد تخفیف های بالا سفارش دهید و فقط با ارایه فاکتور خود خرید خود را تحویل بگیرید.

 

من به تخفیهای روزانه علاقه‌مندم،‌ چگونه ثبت‌نام کنم؟
 

روی گزینه ثبت نام کلیک بفرمایید. نام ومشخصات و پست الکترونیکی (آدرس ایمیل) و شماره تلفن همراه و رمزعبور دلخواه خود را وارد کرده و دکمه ثبت را فشار دهید.کد تاییدی به ایمیل ویا تلفن همراه شما ارسال خواهد شد و شما دارای یک اکانت مخصوص به خود برای بهره بردن از خدمات فرهانت خواهید شد که ازاین طریق میتوانید با تهیه کد یا کارت تخفیف که زماندار هستند(ینی طی یک تاریخ مشخص میشود از کد یا کارت تخفیف بدون محدودیت استفاده کرد) از تخفیف های روزانه با بالاترین درصد بهره ببرید.

 

من به  ویِژه تخفیفهای امروز فرهانت علاقه‌مندم،‌ چگونه باید خرید کنم؟
 

اگرشما در تاریخ مشخص شده دارای کد یا کارت تخفیف هستید وهمچنین کد وکارت شما دارای اعتباراست نیازبه هیچ اقدامی ندارید ولی اگر کد یا کارت ندارید پیش از اتمام تاریخ تخفیف های ویژه دکمه «گزینه اضافه کردن به سبد خرید» را کلیک بفرمایید و پس از طی مراحل خرید، کد یا کارت تخفیف خود را دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید از طریق پرداخت الکترونیکی و یا واریز به‌حساب، مبلغ موردنظر را پرداخت نمایید.

اگر از طریق کارت به کارت پرداخت می‌کنید،‌ شماره سفارش، 4رقم آخر شماره کارت و شماره تلفن همراه خود را به آدرسwww.farhanet.ir ارسال بفرمایید و یا با پشتیبانی ما به شماره 07433222037 تماس بگیرید. ما پس از بررسی، کد و بن خریداری‌شده شما را برایتان به آدرس ایمیل شما خواهیم فرستاد.


 

من به تخفیفهای امروز فرهانت علاقه‌مندم،‌ اما فقط می‌توانم از طریق واریز به‌حساب پرداخت کنم
 

مشکلی نیست. اگر شما از طریق کارت به کارت پرداخت می‌کنید،‌ سفارش خود را ثبت کرده، مبلغ موردنظر را از طریق کارت به کارت پرداخت کرده، فیش را نزد خود نگه‌داشته، شماره سفارش خرید، 4رقم آخر شماره کارت و شماره تلفن همراه خود را به آدرس www.farhanet.ir ارسال بفرمایید. اگر اطلاعات پرداخت خود را برای ما ارسال نکنید، ما نمی‌توانیم خرید را برای شما ثبت کنیم. اگر امکان ایمیل هم ندارید می‌توانید به شماره   07433222037  زنگ بزنید و مشخصات پرداخت حساب را تلفنی اعلام نمایید.


 

من به تخفیفهای فرهانت علاقه‌مندم،‌ این تخفیفات دقیقاً چه مواردی را شامل می‌شود؟
 

شامل تمامی موارد ارایه شده ازسمت فرهانت! یعنی شما میتوانید با دردست داشتن کد یا کارت از تمامی فروشگاه ها و مراکزطرف قرارداد خرید کنید و تخفیف بگیرید.

 

من به تخفیف های ارایه شده علاقه‌مندم،‌ سفارش خود را برای خرید کد یا کارت ثبت کرده اما پرداخت نکرده‌ام.
 

در این صورت سفارش خود را لغو نکنید،‌و مبلغ موردنظر را پرداخت کرده و کد یا کارت خود را دریافت کنید.

 

کد و کارت خود را چگونه باید استفاده کنم؟
 

به راحتی!یعنی شما با در دست داشتن کد یا کارت خود در هنگام خرید از لیست فروشگاه و مراکز میتوانید از تخفیف های تعیین شده بهره ببرید.

 

من کد را دریافت کرده‌ام،‌ چند نفر می‌توانند از آن استفاده کنند؟
 

هر کسی می‌تواند از کد تخفیف یا کد سفارش شما استفاده کند؛ مهم نیست کد به اسم چه کسی خریداری شده است و فقط مهلت و تاریخ انقضای کد مهم است.

 

من کد و کارت را دریافت کرده‌ام،‌ اما نمی‌توانم آن را استفاده کنم
 

اگر به‌سرعت به آدرس www.farhanet.ir ایمیل بزنید،‌یا با پشتیبانی تماس بگیرید ما مشکل شما را حل می‌کنیم.

 

نام من روی برگه ی کد یا سفارش ثبت‌ شده است. مطمئنید می‌توانم آن را به کس دیگری دهم تا استفاده کند؟
 

بله! چون تمامی فروشگاه ها ومراکز نسبت به این موضوع توجیه شده اند.

 

کد وکارت را می‌توان در زمان‌های مختلفی از بخش‌های آن استفاده کرد؟
 

خیر؛ فقط در زمان مشخص شده که با توجه به اعتباری زمانی که دارند فرد درآن موعدی که برای کد و بن تعریف شده است میتواند از ان استفاده کند

 

با انتخاب روش پرداخت الکترونیک مبلغ بلافاصله از حساب من کم می‌شود؟
 

بله کم شده و پس از پرداخت برای شما کد یا برگه سفارش ارسال خواهد شد. درصورت وجود خطا و برقرار نشدن پرداخت، مبلغ کسر شده از شما طی مدت 72 ساعت به حساب شما برخواهد گشت.

در صورت عدم بازگشت وجه پرداختی، پس از بررسی حساب با شماره ی07433222037 تماس حاصل بفرمایید.

 

روش پرداخت الکترونیکی چقدر ایمن است؟
 

اگر شما بخواهید از طریق کارت خود پرداخت کنید،‌ شما به سایت بانک فرستاده خواهید شد تا اطلاعات خود را وارد و مبلغ را پرداخت نمایید؛ بنابراین ما اطلاعاتی از شما را نگهداری نکرده و دریافت نمی‌کنیم.

 

من تصمیمم عوض‌شده است. می‌توانم پول خود را پس بگیرم؟
 

ازآنجایی‌که ما رابط بین شما و شریکان تجاری خود هستیم،‌ بازگرداندن پول غیرممکن است؛ بنابراین پیش ازثبت سفارش لطفاً تصمیم خود را قطعی کنید.

 

اگر زمان استفاده از کد و کارت به پایان رسیده باشد چی؟
 

اگر زمان استفاده به پایان رسیده باشد،‌ کد و کارت دیگر قابل‌استفاده نخواهد بود و ارزش خود را ازدست‌داده است؛ بنابراین شرایط فرهانت را کامل خوانده و به زمان انقضا کد و بن توجه کنید.

 

من تخفیفهای بسیار خوبی را در بخش فرهانت های گذشته دیده‌ام. می‌توانم آن را خریداری کنم؟
 

متأسفانه اگر تخفیفها به پایان رسیده باشد،‌ دیگر قابل‌ارائه و فروش نخواهد بود. هرروز آماده‌باشید و هر صبح به ما سر بزنید تا از بهترین موارد خبردار شوید. تخفیفهای امروز ما را دیده‌اید؟

 

علاقه‌مندم نظرم در رابطه با تخفیفهای مختلف را ابراز کنم.
 

شما میتوانید پایین صفحه هر تخفیف در قسمت پرسش و پاسخ نظر خود را درج بفرمایید و یا انتقادات، پیشنهادات و شکایات را برای ما به آدرس www.farhanet.ir ارسال بفرمایید. نظرات شما برای ما بسیار مهم است پس درنگ نکنید و نظر خود را اعلام کنید.

 

خرید بدون محدودیت به چه معناست؟

 

ینی فرد صاحب کد یا کارت میتواند در آن بازه ی زمانی که کد و کارت اعتباردارند از تمامی فروشگاه ها و مراکزها طرف قرارداد بدون محدودیت خرید کنند.

 

سید سامان حسینی عابد

مدیر سایت فرهانت

باسپاس و تشکر فراوان از تمامی عزیزان!

 

فرهانت را دنبال کنید

با پیوستن به شبکه های اجتماعی فرهانت آخرین تخفیف‌های شهرتان را دریافت کنید